Hizmetlerimiz
Portföy Yönetimi

R.E.I. Development, son yıllarda ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe, ihtiyaçların ortaya çıkardığı bir yapılanma sonucunda faaliyetlerine başlamıştır.

R.E.I. Development, başta ofis, AVM, ve lojistik yatırımları gibi ticari projeler olmak üzere ticari, konut ve mix gayrimenkul projelerine Geliştirme, Değerleme, Yatırım Danışmanlığı ve Aracılık Hizmetleri konularında hizmetler veren bir kuruluştur.Faaliyet alanlarımızla ilgili her türlü ihtiyacınızda, en kısa ve güvenilir yoldan amacınıza ulaşabilmeniz için bizimle çalışabilirsiniz. İlkelerimiz ve değerlerimiz doğrultusunda sektördeki tecrübe ve bilgi birikimimizle sizlere en iyi şekilde hizmet vermekten memnunluk duyarız.

Yatırımcılarımıza max. kazanç için kendi geliştirdiğimiz yöntemlerle projeler üretiyoruz ve yönetiyoruz. 
Yatırım Yönetimi:
Yatırım Yönetimi çalışmaları temelde üç ana aşamadan geçecektir:
Ürün Geliştirme, Finansman Temini, Tasarım ve İnşaat
 
Ürün Geliştirme aşamasında;
Arsa’nın “En İyi ve En Etkin Kullanım Etüdü” yapılmalı, yerel yönetim ve çevre ile ortak çözüm yöntemleri üzerine fikirler oluşturulmalı, şematik ve kavramsal kütle tasarımı yapılmalı, piyasa verileriyle test edilmeli, tasarım ve yatırım etapları belirlenmeli, fizibilite çalışması sonlandırılmalıdır.
 
Finansman Temini aşamasında;
Gayrimenkul danışmanlık kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde çalışılmalı, potansiyel kredi verebilecek banka / kurumlardan niyet mektupları alınmalı, optimum seviyede kredi alabilmeyi sağlayacak, finansal dokümanlar hazırlanmalıdır.
 
Tasarım ve İnşaat aşamasında:
Tasarım (proje) ekibi oluşturulmalı, tasarım onayı için, detaylı ve açıklayıcı bir sunum hazırlanmalı, arsa sahibi’ne bağlı olarak çalışacak bir “Proje Yönetim Ofisi” kurulmalı, inşaat gerekirse fazlara (etaplara) bölünerek ihale edilmeli, etaplara göre tasarım ve yapım faaliyetleri sürdürülmeli, satışlarla koordinasyon sağlanarak bitirilmelidir. 

 

BH İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Barbaros Mah. Mimar Sinan Cad. No:148-1A Ataşehir İstanbul
Tel: 0216 3146346 Fax: 0216 3146347 info@bhinsaat.com
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Projelerimiz İletişim