Hakkımızda
Firmamız - BH CONSTRUCTION

BAŞÇINAR HATİPOĞLU İNŞAAT SAN. LTD. ŞTİ.    -  BH CONSTRUCTION

Onsekiz yılı aşkın inşaat tecrübesi ve birikimiyle iki mimar tarafından kurulan BH'İnşaat gerçekleştirdiği projelerle inşaat standartlarını çok ileri seviyelere taşımıştır. Benimsediği kalite politikası çerçevesinde, inşaat ve taahhüt işlerinde en ileri teknolojiyi takip eder, düzenli ve kalifiye kadro ile çalışır ve müşteri memnuniyetini temel alarak en iyi hizmeti sunar. BH İnşaat Mimar Ömer Faruk Hatipoğlu ve Mimar Emre Başçınar tarafından kurulmuştur. Ömer F. Hatipoğlu 25 yılı aşkın şantiye ve inşaat deneyimiyle uluslararası bir çok projeyi yönetmiş ve yüklenici olarak hizmet vermiştir. Emre Başçınar ise inşaat projeleri yönetimi, gayrimenkul yatırım projeleri geliştirme ile inşaatların finansal yönetimi konularında çalışmalar yapmış, sektörün aranan isimlerinden biri olmuştur. Sektörün farklı alanlarında çalışmalar yapan bu iki mimar şirketlerini birleştirerek BH'İnşaatı kurmuşlardır. Bu kısa süre içerisinde firmayı büyüterek, finansal ve iş bitirme konularında yapısını kuvvetlendirmişlerdir. BH'İnşaat, teknolojik gelişmelere paralel olarak inşaat ekipmanlarını yenileyerek ve sürekli kendi standarlarını yükselterek önümüzdeki yıllar içerisinde sektörde vazgeçilmez bir firma olmayı hedeflemektedir. İnşaat sektöründe yatırımlarını çeşitlendiren şirket zaman içerisinde havalandırma ve iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren BH'Klima yı kurmuş ve mekanik havalandırma konusunda hizmet veren taahhüt firmalarının talepleri olan ürünlerin teminini ve satışını yapmaktadır. 

Hedef, daima ileriye bakarak ve sürekli gelişerek en iyiye ulaşmaktır.

Topluma kazandırılan her bir sanat eserinin insanlığa ve yaşama sunulan en büyük değerlerden biri olduğunun bilinciyle, geleceğe giden yolda oluşturduğumuz tüm projelerimizde sanat ve sanatçıyla ilerleyip düşüncelerimizin birleştiği noktalarda yaşamı anlamlı kılmaya çalışmaktayız.

BH Construction was established in by Ömer Faruk Hatipoğlu (Arch.) and Emre Başçınar (M.Arch).  Omer Faruk Hatipoğlu has over 25 years experience in site management and organization, and has contracted in international projects. Emre Başçınar is specialized in project management, real estate investment development and finance management. These two architects combined their companies specialized in different subjects. BH Construction has grown rapidly during this short time. It aims to be an innovative company that is indispensable for the future; renewing their construction equipment in line with technological developments and constantly raising their standards.“BH Klima” began operations in 2014 as a division of BH Construction, in order to meet the needs of the sector and to serve in the fields of mechanical commitment, device sales and marketing.

Yönetim Şemamız
 

         

 

 

BH İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Barbaros Mah. Mimar Sinan Cad. No:148-1A Ataşehir İstanbul
Tel: 0216 3146346 Fax: 0216 3146347 info@bhinsaat.com
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Projelerimiz İletişim