Mimarlık ve Proje Hizmetleri

Değer Katan Projeler Güvenilir Hizmetler
"Projeleriniz için varız ve üretim zaman çizelgelerinizi uygun maliyetlerle tamamlamak için gerekli olan kaynakları sağlıyoruz."
Projelerimiz

Sunum Dosyası

Mimarlık ve Proje Hizmetleri

Şirketimiz mimari projeler konusunda deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.

Yatırımlarınızın en iyi şekilde gerçeğe dönüştürülmesinde ilk ve önemli adımlardan biri olan mimari proje tasarımı, konusunda uzman mimarlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. BH/İnşaat’ın kendi bünyesinde gerçekleştirilen mimari proje tasarımında temel prensip; müşterilerimizin en iyi projeyi en uygun maliyetle çözebilmesidir. BH/İnşaat’ın inşaat konusundaki eskiye dayanan bilgi ve tecrübesi mimari proje tasarımlarına da yansımakta, inşaatın sürekliliği ve maliyet açısından en uygun sonuçlara ulaşabilmesini sağlamaktadır. 

Mimari tasarım ve projelendirme dışında firmamız; mimari avan proje, uygulama projesi, teknik şartname, keşif özeti ve metraj hazırlanması, shop drawing, As-built projeleri,  3D modelleme gibi hizmetleri de vermektedir. Bizler sadece mimari proje tasarmı değil bunun yanında inşaatın statik, mekanik, inşaat ruhsatı, iskan, belediye, kamu, özel idareler gibi belge takibi konularında da hizmet vermekteyiz.  

tr_TRTürkçe