Amacımız, sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli kendimizi sorgulayıp geliştiriyoruz;

Endüstriler İçin Kaliteli İnşaat Çözümleri.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz ve sorguluyoruz; daha iyisini nasıl gerçekleştirebiliriz diye..

BH/inşaat altyapı, üstyapı inşaatları, ofis tadilat ve renovasyon projeleri ve yapı bileşenleri üretiminde tasarıma, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa etme teknik ve sanatının gereklerine uyar bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri, ürün ve üretimde kullanmaya özen gösterir.

Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır. Ürün teslimini daima zamanında yapar. Yönetim sistemini sürekli iyileştirir.

Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi, ulusal ve uluslararası rekabette BH/inşaat farkının sürdürülmesini sağlamayı amaçlar.

Bugüne kadar yaptıklarımız ve bundan sonra yapacaklarımız, kamuoyunun bilgisine açık olup, üretim kalitesinin sağlanması ve sürdürülmesi Başçınar Hatipoğlu İnşaat San. Ltd. Şti. çalışanları olarak hepimizin temel görevidir.

tr_TRTürkçe