Pörtföy Yönetimi

Değer Katan Projeler Güvenilir Hizmetler
"Projeleriniz için varız ve üretim zaman çizelgelerinizi uygun maliyetlerle tamamlamak için gerekli olan kaynakları sağlıyoruz."
Projeler

Sunum Dosyası

Portföy Yönetimi

R.E.I. Development, son yıllarda ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe, ihtiyaçların ortaya çıkardığı bir yapılanma sonucunda faaliyetlerine başlamıştır.

R.E.I. Development, başta ofis, AVM, ve lojistik yatırımları gibi ticari projeler olmak üzere ticari, konut ve mix gayrimenkul projelerine Geliştirme, Değerleme, Yatırım Danışmanlığı ve Aracılık Hizmetleri konularında hizmetler veren bir kuruluştur.Faaliyet alanlarımızla ilgili her türlü ihtiyacınızda, en kısa ve güvenilir yoldan amacınıza ulaşabilmeniz için bizimle çalışabilirsiniz. İlkelerimiz ve değerlerimiz doğrultusunda sektördeki tecrübe ve bilgi birikimimizle sizlere en iyi şekilde hizmet vermekten memnunluk duyarız.

Yatırımcılarımıza max. kazanç için kendi geliştirdiğimiz yöntemlerle projeler üretiyoruz ve yönetiyoruz. 
Yatırım Yönetimi:
Yatırım Yönetimi çalışmaları temelde üç ana aşamadan geçecektir:
Ürün Geliştirme, Finansman Temini, Tasarım ve İnşaat
 
Ürün Geliştirme aşamasında;
Arsa’nın “En İyi ve En Etkin Kullanım Etüdü” yapılmalı, yerel yönetim ve çevre ile ortak çözüm yöntemleri üzerine fikirler oluşturulmalı, şematik ve kavramsal kütle tasarımı yapılmalı, piyasa verileriyle test edilmeli, tasarım ve yatırım etapları belirlenmeli, fizibilite çalışması sonlandırılmalıdır.
 
Finansman Temini aşamasında;
Gayrimenkul danışmanlık kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde çalışılmalı, potansiyel kredi verebilecek banka / kurumlardan niyet mektupları alınmalı, optimum seviyede kredi alabilmeyi sağlayacak, finansal dokümanlar hazırlanmalıdır.
 
Tasarım ve İnşaat aşamasında:
Tasarım (proje) ekibi oluşturulmalı, tasarım onayı için, detaylı ve açıklayıcı bir sunum hazırlanmalı, arsa sahibi’ne bağlı olarak çalışacak bir “Proje Yönetim Ofisi” kurulmalı, inşaat gerekirse fazlara (etaplara) bölünerek ihale edilmeli, etaplara göre tasarım ve yapım faaliyetleri sürdürülmeli, satışlarla koordinasyon sağlanarak bitirilmelidir. 

How It Works?!

We have more than twenty years of experience. During that time, we’ve become expert in freight transportation by air and all its related services. We work closely with all major airlines around the world. Ongoing negotiations ensure that we always have the cargo space we need and offer you competitive rates.
tr_TRTürkçe